Qylymi

Shitet nga: qylym 15 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet qylymi i blerr ne Stamboll, shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim