ROLETA KLASIKE NGA PVC

Shitet nga: METI MONT Sot 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA KLASIKE NGA PVC DHE ALUMINI
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE 044 100 035 VIBER
049 114 635..........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim