ROLETA TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 20 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA TE DRURIT 50 mm DHE 25 mm me materjal nga taiwani dhe holanda.kemi zgjedhje te madhe dhe larmani qmimesh nga 40 euro e larte per komun te prishtines 38 euro metra kator.NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VETE ATHER ROLETA KUSHTON 36 EURO METRA KATROR.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim