ROLETA TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 21 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA TE DRURIT 25 DHE 50 mm.KEMI ZGJEDHJE TE MIRE TE KETYRE ROLETAVE.KETO ROLETA JANE TE PERSHTATSHME PER ENTERIR KU DOMINON DRURI DHE PER RESTORANE HOLE TE NDRYSHME DUKE E PARAQITUR ENTERIERIN NE FRYME TE NGROHTE TE DRURIT.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim