ROLETA TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 07 Pri 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA TE DRURIT 25 mm ME QMIM 40 EURO METREN KATROR.JU OFROJM EDHE ROLETA TE DRURIT 50mm ME QMIM40 EURO METREN KATROR PER QYTETIN E PRISHTINES QMIMI ESHTE 38 EURO METRA KATROR.NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE I MONTONI VETE ATHER QMIMI ESHTE 36 EURO METRA KATROR.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim