ROLETA TE JASHTME +37744100 035

Shitet nga: metin Dje 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ROLETAT JASH SHUM EFIKASE PER SHTEPIN TUAJ APO BANESA MBRON NGA TE FTOFTIT DHE VERES NGA TEMPERATURAT E LARTA MBAN SHTEPIN TE FRESKET SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI 044 100 035 VIBER 049 114 635........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim