ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT 40 EURO.

Shitet nga: METI MONT 24 Jan 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOIM SIPAS POROSIS ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI DHE KEMI ROLETA ME RYM SE PALOHEN DOMETHAN ME KOMANDUS PREJ DISTANCES KEMI MATERIAL SHUM KUALITATIV DHE PUN PRECIZE PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES SI DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE . PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE TE ALUMINIT VENECIANE TE DRURIT DHE SHUM LLOJE TJERA JU MIRPRESIM 044 100 35 +VIBER OSE 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim