ROLETA TE JASHTME NGA ALUMIN 40 EURO

Shitet nga: METI MONT 29 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Punoim sipas prosis roleta te jashtme nga pvc dhe alumini roleta punohet sipas vendit matjet dhe montimi jan te perfshira ne qmim dhe te gjitha llojet e perdeve te brendshme rollo perde rollo zebra veneciane nga alumini dhe druri perde trak shiritore. Kemi kualitet te mir dhe garancion per punet tona ne kemi emer kurse te tjeret na ndjekin 044 100 035 viber ose 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim