ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI

Shitet nga: Meti mont Dje 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO
ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO
PERDE TRAK SHRITORE 10 EURO
ROLLO PERDE 14 EURO
ROLLO ZEBRA 25 EURO
VENECINE 10 EURO
VENECIANE TE DRURIT 43 EURO .
DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI JEMI ME TE LIRET PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES +377 44 100 035 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim