ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO

Shitet nga: metin Sot 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE
ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLOJE TJER TE PERDEVE MODERNE
VIBER +37744100 035 OSE 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim