ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO

Shitet nga: metin Sot 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
PERDE TRAK SHIRITORE
ROOLO PERDE ROLLO ZEBRA
VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
VIBER+377 44 100 035 OSE 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim