ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40EURO

Shitet nga: metin Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
ROLETA VENECIANE NGA DRURI
DHE ALUMINI PERDE TRAK SHRITORE
DHE SHUM MODELETJERA NA
KONTAKTONI NE NUMRAT
044 100 035 VIBER 049 114 635 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim