ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO METRI KATROR

Shitet nga: METI MONT Sot 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHME NGA PVC DHE ALUMINI
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE DHE SHUM LLOJE TE TJERA TE PERDEVE MODERNE DHE SHUM KUALITATIVE 044 100 035 VIBER 049 114 635..
PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim