ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO

Shitet nga: metin Sot 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLO PERDE ROLO ZEBRA
VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLIJE TJERA NA KONTAKTON
VIBER +37744100 035 OSE 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim