ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO

Shitet nga: metin Sot 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK
VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI
DYER HARMONIK DHE SHUM LLOJE TJERA
VIBER+37744 100 035 OSE 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim