ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

Shitet nga: METI MONT 02 Tet 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ROLETAT PUNOHEN SIPAS VENDIT ROLETA E JASHTME SHERBEN PER TU MBROJTUR NGA DIELLI DHE NGA TE FTOFTIT DHE NGA ZHURMA KEMI DISA NGJYRA DHE KUALITET TE MIR PUNET I KRYEJME ME PERGJEGJSI DHE GARANCION PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME LAJMROHUNI NE TEL 044 100 035..+VIBER OSE 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim