ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

Shitet nga: Meti mont Sot 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI I PUNES ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI SHUM KUALITATIVE ROLETA SHERBEN PER TU MBROJTUR NGA DIELLI DHE DIMRIT NGA TE FTOFTIT SI DHE ROLETA VENECIANE TE ALUMINIT DHE DRURIT ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRITORE KEMI ZHGJIDHJE TE MADHE TE MATERIALEVE DHE NGJYRAVE JU MIRPRESIM...
044 100 035 VIBER 049 114 635...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim