ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

Shitet nga: metin Dje 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI SI DHE SHUM LLOJE TJERA NGA PERDET MODERNE
044 100 045 VIBER 049 114 635......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim