ROLETA TE JASHTME PVC OFERT SPECIALE VETEM 23 EU..

Shitet nga: METI MONT 29 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOIM SIPAS POROSIS ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME TELEKOMAND ELEKTRONIKE KEMI MATERIAL TE MIR SHUM KUALITET DHE PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES KEMI NGJYRA TE NDRUSHME .DOMETHAN MOTORI PAGUHET EKXTRA PER INFORMATA ME TE HOLLESISHME NE KONTAKTONI NE 044 100 35 VIBER DHE 049 114 635 JU MIRPRESIM SI DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE SI VENECIANE PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA TE DRUNIT SI DHE SHUM LLOJE TJERA JU MIRPRESIM.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim