ROLETA VENECIANE TE DRURIT

Shitet nga: ROLETA TE DRURIT 29 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOIM
ROLETA VENECIANE TE DRURIT JAN JASHZAKONISHT DEKOR I BUKUR PER
INTERIERIN E BRENDSHEM JAN NE MOD BOTRORE KEMI KUALITET TE LART KEMI
KATER LLOJE TE NGHYRAVE NGJYRA PUNOIM NE GJITH TERITORIN E KOSOVES JU
MIRPRESIM . SI DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE ROLLO PERDE VENECIANE PERDE TRAK SHIRITORE ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI .044 100 035 +VIBER OSE 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim