ROLETA VENECIANE TE DRURIT

Shitet nga: lulzim Dje 05:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA VENECIANE TE DRURIT 50 mm DHE 25 mm me qmim 40 Euro metra katror.KEMI EDHE ROLETA TE DRURIT TE HOLANDES POR QMIMI EHTE ME I LARTE /50 MM./
.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim