ROLETA VENECINAE

Shitet nga: metin Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA VENECINAE NGA DRURI
ROLETA VENECINAE NGA ALUMINI

PERDE TRAK SHIRITORE TEKSTIL

ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLETA TE JASHTME NGA PVC .DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI 044 100 35 VIBER
OSE 049 114 635 ...


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim