ROLLO PERDE +383 44 100 035

Shitet nga: METI MONT Dje 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PRODHOJM ROLLO PERDE STORE
ROLLO PERDE ZEBRA
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHRITORE ROLETA VENECIANE
NGA ALUMINI DHE DRURI DYER HARMONIK
EJT....+383 44 100 035 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim