ROLLO PERDE ZEBRA

Shitet nga: METI MONT 29 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLLO PERDE ZEBRA PUNOHET SIPAS VENDIT DHE SIPAS DESHIRES KEMI NGJYRA TE NDRYSHME DHE KUALITET TE LART SI DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE TE BRENDSHME DHE TE JASHTME PERDE STORE ROLLO PERDE TRAK SHIRITORE VENECIANE TE ALUMINIT DHE TE DRURIT ROLETA TE JASHTME NDA PVC DHE ALUMINI JEMI ME TE LIRET DHE KEMI EMER PER KUALITET TE TJETER NA NDJEKIN............044 100 035 VIBER OSE 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim