ROLLO PERDE ZEBRA

Shitet nga: Meti mont Sot 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLLO PERDE ZEBRA
ROLLO PERDE STORE
ROLETA VENECIANE
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE
DYER HARMONIK ETJ ETJ...044 100 035 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim