ROLLO PERDE

Shitet nga: metin Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
PERDE TRAK SHIRITORE
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUINI
DYER HARMONIK ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim