Rjeta kuder mushkonjave

Shitet nga: METI AGENCY Dje 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Punojm rjeta kunder insekteve, rjeta punohet sipas vendit , rjetat jan prodhim Italian korniza prej aluminit , kemi dy lloje Te ngjyrave Te bardh dhe emitim I drurit. Rjetat jan me hapje domethan Nuk pengonn per pastrimin e dritareve ose dyerve. Prodhojm edhe Roleta Te jashtme nga alumini dhe plastika . Perde trak shiritore, rollo perde , rollo zebra, dyer Harmonik .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim