Rjeta kunder insekteve +383 44 100 035

Shitet nga: METI AGENCY Dje 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Prodhoj rejeta kunder insekteve rjetat jan italiane hapen dhe mbyllen nr menyr vertikale dhe horizontale . Korniza eshte alumin ka dy ngjyra te bardh dhe emitim I drurit . Si dhe punojm roleta te jashtme nga alumini dhe plastika . Rollo perde . Rollo zebra. Dyer Harmonik. Perde shiritore per zyre ordinanca . Etj . Ju mirperesim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim