Roleta Veneciane

Shitet nga: mentori 11 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   9 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Roleta Veneciane nga Alumini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim