SHES 3 STAZA ME DIMENZION 3.60 X 90 DHE TE VOGLA..

Shitet nga: tepih 04 Maj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
SHES 3 STAZA SIQ PO SHIFEN NE FOTO
ME DIMENZION 3.60 X 90 DHE DY STAZA PER PUSHIMORE TE VOGLA 1.40 x 0.70

NA KONTAKTONI NE TELEFON + 377 0 44 710 370 OSE 044 710 370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim