Shes Tepih nga Egjipti

Shitet nga: Hivzi 14 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepih nga Egjipti 100% pune dore me elegance eshte e pershtatshme per sallone siq shihet ne foto eshte e kualitetit te larte me dimension 3 me 2 pres bleres serioz faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim