Shes tepih

Shitet nga: Arta 05 Gsh 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihun,i perdorun vetem 1 vite.
Dimensione: 160m me 230m.
Ngjyre: portokalli

Çmimi 100 eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim