Shiten tepijat

Shitet nga: Morina Berisha Mala 17 Sht 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shiten tepijat urgjent, e madhe per sallon 3.50m me 2.50 m , e kuzhines 3m me 2 m dhe e koridorit staza 80 cm me 3 m , per cdo info ju lutem kontaktoni ne numrin 044213-739 , bejm ndrrim vendbanimi na duhet me i shit , shume pak jan te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim