Shitet

Shitet nga: Jeti 09 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihun e llojit Jan i punuar me dorë, tepihu asht shumë i rujtun ka dimensione 1.50 me 3.50. Çmimi asht I diskutueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim