Shitet Tepihi

Shitet nga: Xx 11 Pri 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet Tepih per dhoma ose sallon. Dimensioni 2 gjërsi dhe 3 gjatsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim