Shitet Tepihu

Shitet nga: Shaip Bislimi 15 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Dimensionet 1.5 m X 2.5 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim