Shitet staza e pa perdorur 40 €

Shitet nga: Selda 17 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet staza e pa perdorur me dimenzionet 280 cm x 80 cm , cmimi i pa diskutueshem 40€.
Ju lutem kontaktoni vetem bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim