Shitet tepihu!

Shitet nga: Albin 28 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihun ngjyre violet me gjatesi 3 metra dhe gjeresi 2 metra se bashku me stazen e po te njejtes gjatesi dhe 90cm gjerësi per vetem 210 euro. Eshte blere para 1 vit e gjysme dhe eshte ne gjetje shume te mire.
Arsyeja pse e shes eshte se kam ndërruar vendbanim dhe nuk po me pershtatet me madhesine e dhomes tani. Eshte jashtezakonisht lehte te mbahet dhe praktik per cfaredo lloj dhome.
Gjithashtu eshte i pastruar nga shtepiaku!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim