Shitet tepihu

Shitet nga: Anonim 22 Sht 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih i punuar 100% nga leshi sikur me perpara.
Eshte shume kualitet.

Madhesia 3.90cm x 3.00cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim