Shitet tepihu

Shitet nga: Buli 07 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihu ne madhesi 2.60 ne 2.40 si dhe dy staza
Eshte blere 330 euro ndersa shitet per 150 euro se bashku me stazat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim