Shitet tepihu

Shitet nga: Visar 12 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihu 100%lesh pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim