Shitet tepihu

Shitet nga: Destani 25 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihu i ardhur nga Belgjika. shume i mire. 20 euro kushton copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim