Shitet

Shitet nga: Jeton 16 Mar 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihi i llojit jan osh shum i mir osht i pa perdort dimenzijonet ika 1.50 me 3.50 ju mirpre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim