Staza per dhome gjumi (Bregu i Diellit)

Shitet nga: Fatime Gashi 03 Gsh 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Stazat jane te perdorura per nje periudhe te shkurter kohore dhejane plotesisht te shfrytezueshme.Jane gjithsej 3 pjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim