TEPIH

Shitet nga: arben 22 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepihat/stazat te perdorur
Tepih 250mx300m
Staza 2mx1.20m
Staza 4mx120m
1 tepih dhe 2 staza - 30 euro
info 044760094
Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim