TEPIH 2X3

Shitet nga: Deni 01 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
TEPIH 2X3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim