TEPIHA TE LESHTE - PUNIM MAKINE

Shitet nga: Drilon 06 Sht 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
2 Tepiha punim makine, njeri i leshte dhe tjetri i perzier, prodhim slloven. Per pamje mund ti shikoni fotot. Te dy tepihat jane me dimensione 3 metra me 4 metra. Per cdo informat shtese kontaktoni ne numrin e telefonit te cekur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim