TEPIHE DHE 3 STAZA TE LESHTA(pune dore)+TERMO E..

Shitet nga: Amir 22 Krr 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten dy tepihe me dimensione te ndryshme.Tepihu i pare ka dimensionin 4x3m ndersa i dyti 2.5x3m.Ndersa stazat per korridor 3.5x90m ndersa tjera eshte 3.70x90 dhe Me keto tepihe perfshihet edhe Termo Elind 3.Te gjitha tepihat jane pune dore dhe me kualitet te larte.Te interesuarit mund te kontaktojne edhe ne viber ne numrin +37745991998.Per te interesuarit serioz bejme edhe zbritje.. 044646431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim