Tehpihë ne shitje!!

Shitet nga: Vjollca 18 Gsh 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tehpihe ne shitje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim