Tepia edhe tavolina

Shitet nga: hajdar 02 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes 4 lloje te tepijav per cmime kontakto ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim